*** עמוד זה לא מעודכן***

יעודכן בקרוב.... 


לירון הרשקוביץ – מנכ"ל ומייסד העמותה, מוביל ומנהל את העשייה הרחבה של העמותה משנת 2010.

שני שרף – ניהלה עד לאחורנה את תחום החינוך והקהילה בעמותה, כיום מנהלת את סניף xln (מעבדת החדשנות בבת-ים). שני מעצבת תעשייתית, בוגרת סמינר הקיבוצים ובעלת תעודת הוראה, הייתה אחראית על ניהול הפרויקטים הקהילתיים של העמותה. שני הובילה את כתיבת התוכניות החינוכיות של העמותה, וליוותה את מנהלי הטרמינלים והמעצבים בתהליך העשייה והפרויקטים הקהילתיים.

שחר ויטונסקי - תומך לחימה. שחר בוגר המחלקה לתקשורת חזותית בשנקר, מנהל סטודיו עצמאי לעיצוב ומיתוג למעלה מעשור, עבד עם החברות המובילות במשק, מרצה ומלמד כיום בלימודי החוץ במכללת שנקר. מלווה את העמותה בייעוץ ובעיצוב החומרים הפרסומיים.

אורנית גורן אגמון – מנהלת תחום אימון אישי. אורנית בוגרת תואר ראשון בלימודי פסיכולוגיה ותיאטרון, ותואר שני במנהל ציבורי, שניהם באוניברסיטת תל-אביב. היא גם בוגרת בית הספר לאימון (Coaching Academy) מבית טל רונן, מנחה ומשמשת כסופרווייזר למאמנים עסקיים בראשית דרכם. אורנית היא המאמנת האישית של מעצבי טרמינל בת-ים וחברה בוועד המנהל של העמותה.

דנה שניאורסון (בכר) – מנהלת תחום מעצבים. דנה מעצבת מוצר, בוגרת המכון הטכנולוגי חולון HIT. דנה אחראית על בניית תהליכי הליווי של המעצבים בתוכניות השונות, פיתוח תוכניות ההכשרה, ליווי מנהלי הטרמינל והפקה של כנסים וימי עיון הקשורים לתחום העיצוב.

לימור פרץ אזולאי – מנהלת טרמינל בת-ים. לימור מאיירת, בוגרת הטכניון, בעלת ניסיון רב הן במשרדי עיצוב והן בחברות מובילות במשק. לימור אחראית על הניהול השוטף של הטרמינל, ליווי מעצביו, ניהול וביצוע תוכנית ההכשרה, העבודה עם השותפים ברשות המקומית וקידום פעילות היח"צ של התוכנית.

הדר ממרוד – מנהלת טרמינל ירוחם. הדר מעצבת תעשייתית, בוגרת התואר ראשון בבית הספר הפוליטכני של מילנו והמסלול "ניהול עיצוב" בתוכנית לתואר שני בעיצוב תעשייתי בבצלאל. הדר הייתה אחראית על הקמת הטרמינל בירוחם וכעת היא מופקדת על ניהולו. 

שי רוזן – שותף להקמת טרמינל גליל. שי בוגר תואר שני במנהל עסקי ותואר ראשון במדעי המחשב, מומחה בעיצוב ממשק משתמש ובתכנון אסטרטגיה ושיווק דיגיטלי. מייעץ לארגונים הגדולים במשק הישראלי על פיתוח עולמות הדיגיטל. בעל ניסיון של 20 שנה בהקמת עסקים. יזם בנשמה, מוביל תהליכים ומנהל פרויקטים. שוקד בימים אלו על הקמת טרמינל גליל.

איילת רוזן  שותפה להקמת טרמינל גליל. איילת בוגרת תואר ראשון בתקשורת וניהול, בוגרת תוכנית העמיתים למנהיגת סביבתית חברתית של מרכז השל לקיימות. בשנה האחרונה עוסקת בהפיכת החזון למציאות - הקמת טרמינל גליל בכרמיאל, דרך גיוס גופים, שותפים, נותני חסות ותורמים, הכנת תוכניות, ופיתוח וניהול הקשר עם מעצבים מהצפון. 

מאיה טבת - רכזת תחום העיצוב. מאיה מעצבת תעשייתית, בוגרת המכון הטכנולוגי חולון HIT. מאיה מרכזת את תוכנית יזמי העיצוב ובנוסף אמונה על הקמת קהילת הבוגרים של העמותה.


תודה מיוחדת לשרי גולן המקסימה על התרומה של הספה הצהובה של גלריית המשולש, ולניר סלקמן הצלם המוכשר שהוציא אותנו יפים ומאושרים.